Galeria i Ksiega Gosci
Polskie szkoly sobotnie, organizacje studenckie, itp
Urzedy miejskie, sprawy emigracyjne, itp

Polskie i polonijne biznesy w Chicago i okolicach
Strony rozrywkowe
Atrakcje turystyczne w Chicago

Nasze adresy

Znajdź informacje w naszym zbiorze:          2017  
Sty Lut Mar Kwi
Maj Cze Lip Sie
Wrz Paz Lis Gru


W lipcu polecamy nastepujace wydarzenia:

Data imprezy:      Od 9 maja, 2017r do 29 sierpnia, 2017r
Rodzaj imprezy:   Koncerty
Miejsce/adres:
   Skrzyzowanie ulic Milwaukee, Ashland i Division
W każdy wtorek, do 29 sierpnia włącznie, w godzinach 17.30–19.30 Polish Triangle Coalition zaprasza na koncerty i spotkania z artystami na Polskim Trójkącie – u zbiegu ulic Milwaukee, Ashland i Division. Program znajduje się na stronie: www.polishtrianglecoalition.org. Wstęp wolny.

 

Data imprezy:     Od 3 czerwca, 2016r do 4 wrzesnia, 2016r
Rodzaj imprezy:   Filmy w Parkach
Miejsce/adres:
Filmy w Chicago   Wybrane parki w Chicago
Od 3 czerwca, 2017r do 4 wrzesnia, 2017r miasto Chicago zaprasza na  coroczne wyswietlanie filmow "Movies in the Park", gdzie w parku Grant Park i innych parkach publicznych, na duzym ekranie wyswietlane beda o zmroku rozne filmy (w jezyku angielskim). Mozna zobaczyc ponad 240 filmow. Nalezy ze soba wziac koc, lub krzeselka. Wspaniala wyprawa dla calej rodziny. Wstep za darmo. Terminy i nazwy filmow oraz adresy parków znajdziesz tutaj, caly program w PDF, ktory mozna wydrukowac,  tutaj.

Po wiecej informacji dzwon do Park District (po angielsku): (312) 742-1134, oficjalna strona  Chicago Park District.

Data imprezy:       9 lipca, 2017r
Rodzaj imprezy:   Festyn
Miejsce/adres:
   Slovenian Catholic Mission; 14246 Main St, Lemont, IL 60439
Zarząd Koła Nr 37 Groń – Leśnica zaprasza na Festyn, który odbędzie się w niedzielę 9 lipca br. w Slovenian Catholic Mission w Lemont. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 11.00 przed południem. Jak co roku z kołem Groń Leśnica - wspaniała zabawa!!
Gościnnie wystąpi zespół ''Ślebodni w USA''. Do tańca przygrywać będą ' Chłopcyska'' i DJ Tom B. Wyśmienita kuchnia regionalna. Bardzo bogata loteria fantowa - a w niej do wygrania cenne nagrody. Wiele atrakcji dla dzieci - między innymi ''Zabawa z klaunem'', dmuchane miasteczko, tor przeszkód. Wiele atrakcji dla dorosłych - konkursy, mecz piłki nożnej i siatkowej i inne.

Data imprezy:       9 lipca, 2017r
Rodzaj imprezy:   Piknik
Miejsce/adres:
   Red Gate Woods; Archer Ave, Lemont, IL 60439
Koło nr. 75 Dział pod Patronatem św. Józefa Robotnika serdecznie zaprasza wszystkich członków, Dzielanów oraz bratnie koła na ʺPiknik Dzielańskiʺ z mszą św. w intencji zmarłych członków i Dzielanów w niedziela 9 lipca br. o godz. 11: 30 przed południem do Red Gate Woods przy Archer Ave. Zimne Piwo, smaczne obfity, bufet, DJ, loteria fantowa. Po więcej informacji prosimy dzwonić: (630) 862-6901.
Data imprezy:       16 lipca, 2017r
Rodzaj imprezy:   Piknik
Miejsce/adres:
   87th St & S Kean Ave, Hickory Hills, IL 60457
Zarząd Koła Nr 24 Szaflary oraz Klub Sportowy LZS Szaflary zapraszają na piknik, który odbędzie się w niedziele 16 lipca br. przy 87 i Kean Ave. Lota #2 w Hickory Hills. Piknik rozpocznie się mszą św. o godz. 11:00 przed południem. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych: jumpery, gry i konkursy, program artystyczny, bogata loteria fantowa- do wygrania laptop i inne wartościowe nagrody. Smaczne jedzenie i zimne napoje. Do tańca przygrywać bedą „Cajmery”.
Więcej informacji pod numerem (773) 576-4650.

Data imprezy:     Od 28 lipca do 31 lipca, 2017r
Rodzaj imprezy:   Festiwal Muzyczny
Miejsce/adres:
   Grand Park w downtown Chicago
Od czwartku, 28 lipca do niedzieli 31 lipca zapraszamy na festiwal "Lollapaooza Festival", ktory odbedzie sie w parku Grand Park. Lollapalooza to coroczny 4 dniowy festiwal muzyki, na ktorym wystapia popularne zespoly: rock, heavy metal, punk rock, hip-hopu i EDM oraz artysci, tance, występy, komedia oraz pokazy rzemiosła. Ponad 170 wystepow na 8 scenach od godz. 11: 00 do 22: 00. Jedzenie z ponad 35 nagradzanych Restauracji w tym wegańskie, wegetariańskie & bezglutenowe. Bilety na stronie www.stubhub.com/lollapalooza-tickets/grouping/52504/. Informacje, bilety oraz wideo na stronie internetowej po angielsku: www.lollapalooza.com.
piknikData imprezy:      30 lipca
Rodzaj imprezy:   Festiwal Piwa
Miejsce/adres:    PNA Youth Camp; 10701 River Rd, Plano, IL 60545
Wielki Piknik Rodzinny w niedzielę, 30 lipca w ośrodku PnA Youth Camp w Yorkville. Wyśmienite polskie jedzenie, lody oraz piwo i inne napoje chłodzące. Największy festiwal zespołów. Prezenty dla dzieci, miasteczko zabaw. 
Więcej informacji: www.polskipiknik.com

 

 

 

Lokalizacje - Adresy/Miejsca Imprez w Chicago i okolicy

Inne miesiące:Popierajcie Polskie Imprezy Polonijne...


Uwaga:
Polską choragiewką - oznaczone są imprezy polskie/polonijne.
Informacje na tej stronie, są oparte na zgłoszeniach nadesłanych przez osoby trzecie lub w oparciu o inne Chicagowskie media, dlatego nie odpowiadamy za ich treść, ani za przebieg wyżej wymienionych imprez. PoloniawChicago.com nie organizuje, nie pośredniczy w organizowaniu i nie otrzymuje żadnych korzyści materialnych z organizowania wyżej wymienionych imprez. Prosimy o częste powroty, gdyż nowe wydarzenia są dodawane na bieżąco.

Prosimy wszelkie organizacje, instytucje i osoby prywatne do nadsyłania informacji o nadchodzących imprezach w Chicago i okolicy, wejdź tutaj.


  Strona Poprzednia  |  Powrót do Góry  |  Indeks Kalendarza Wydarzeń  |  Zgłoś Imprezę
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Festiwal filmow anonimowych


English Version
Lokalizacje
Adresy/Miejsca Imprez


Mapa Chicago i Okolicy

 
Inne wydarzenia 
w Chicago
(po angielsku)