Galeria i Ksiega Gosci
Polskie szkoly sobotnie, organizacje studenckie, itp
Urzedy miejskie, sprawy emigracyjne, itp

Polskie i polonijne biznesy w Chicago i okolicach
Strony rozrywkowe
Atrakcje turystyczne w Chicago

Nasze adresy

ZnajdĽ informacje w naszym zbiorze:        


Kluby w budynku Zwiazku Narodowego Polskiego
6100 NORTH CICERO AVENUE - CHICAGO, ILLINOIS 60646
Telephone: 1 773 286-0500  Toll Free 1 800 621-3723W budynku Zwiazku Narodowego Polskiego (PNA 6100 N. Cicero Ave., Chicago, IL) mozna brac udzial zapisujac sie do nastepujacowy klubow: Klub Szachowy, Klub Tanca Towarzyskiego, Akademia Pilkarska, Spotkania Seniorow, Kawiarenka Internetowa, Klub Szermierczy. 


Klub Szachowy:
Szachy ciesz± się dużym zainteresowaniem w¶ród dzieci i młodzieży, a kilka wyższych uczelni w USA oferuje pełne stypendium z tej dyscypliny. Amerykańska Federacja Szachowa (USCF) skupia obecnie ponad 100 tysięcy zawodników. Warto, by w¶ród Polonii, podobnie jak w ¶rodowisku amerykańskim, ta intelektualna gra stała się równie popularna. W listopadzie, odbędzie się turniej Polonia Open. 
Spotkania Klubu Szachowego odbywaj± się co drugi poniedziałek od godziny 7 do 10 wiecz. w głównej siedzibie Zwi±zku Narodowego Polskiego. W zajęciach Klubu Szachowego mog± uczestniczyć wszyscy: dzieci, młodzież i doro¶li, członkowie ZNP, jak i nieczłonkowie, ci, którzy umiej± już grać w szachy lub może mieliby ochotę poznać szachowe zasady. Można tu uczyć się gry od podstaw, jak i rozwijać już posiadane umiejętno¶ci, a także brać udział w turniejach szachowych. 

Zainteresowane osoby mog± dzwonić po wszelkie informacje jak i zgłoszenia do Bogusława Niemczewskiego 847 962-1068, jak i do Zwi±zku Narodowego Polskiego do Krystyny Białasiewicz 773 286-0500 wew. 296.

Klub Tanca Towarzyskiego:
Zajecia taneczne w milej atmosferze oferowane sa dla osob w kazdym wieku. Zajecia odbywaja sie we wtorki, srody i piatki. Zainteresowane osoby mog± dzwonić po wszelkie informacje jak i zgłoszenia do Elzbiety na numer telefonu 847 767-7578, lub wejdz tutaj

Akademia Pilkarska:
PNA Soccer Academy jest to profesjonalna akademia pilkarska dla dzieci i mlodziezy (dziewczat i chlopakow) w wieku od 6 do 19 lat. Licencjonowani trenerzy, znakomite boiska, nowoczesny sprzet treningowy, obozy sportowe itp. 
Zainteresowane osoby mog± dzwonić po wszelkie informacje jak i zgłoszenia do biura PNA Soccer Academy 773 541-0880, lub wejdz na strone internetowa akacemii: www.pnasoccer.com.

Spotkania Seniorow:
Zapraszamy osoby starsze na nasze spotkania. Terminy spotkan odbywaja sie o 10 rano. Przewidziana jest w tym roku impreza " Christmas Party  na polnocy: dnia 9 grudnia, 2009r. i na poludniu: dnia: 15 grudnia, 2009r. W listopadzie w planie jest wyjazd do kasyna. 
Zainteresowane osoby mog± dzwonić po wszelkie informacje jak i zgłoszenia do biura PNA.

Kawiarenka Internetowa:
Zapraszamy osoby, ktore chcialyby korzystac z polaczenia internetowego, a takiej mozliwosci nie maja. W budynku ZNP mozna korzystac z komputera bezplatnie od poniedzialku do czwartku od godziny 8 rano do 5 po poludniu, w piatki od godziny 8 rano do 3 po poludniu.
Zainteresowane osoby mog± dzwonić po wszelkie informacje jak i zgłoszenia do biura PNA.

Klub Szermierczy:
Zapraszamy poczatkujecych i zaawansowanych. Dolacz do naszego klubu, w ktorym spotkasz wielu finalistow mistrzostw USA w szabli. Daj szanse swojemu dziecku zdobycia stypenium na najlepszych Uniwersytetach Stanow Zjednoczonych. Zajecia  odybwaja siw w budynku ZNP  w poniedzialek, srode i czwartek od godz 6:00 do 9 wieczorem oraz w sobote od godz. 1:00 do 3 po poludniu. 
Zainteresowane osoby mog± dzwonić po wszelkie informacje jak i zgłoszenia po polsku 847 334-9500, po angielsku 224 715-5941.

 

Wiecej informacji na stronie  www.pna-znp.org


Data:   Czerwiec, 2014  rok      
Zródło:
pwc       


  Strona Poprzedniawww.pna-znp.org
Zwiazek Narodowy Polski


 Muzeum Polskie
w Ameryce