Galeria i Ksiega Gosci
Polskie szkoly sobotnie, organizacje studenckie, itp
Urzedy miejskie, sprawy emigracyjne, itp

Polskie i polonijne biznesy w Chicago i okolicach
Strony rozrywkowe
Atrakcje turystyczne w Chicago

Nasze adresy

Znajdź informacje w naszym zbiorze:        

Od Redakcji Poloniawchicago.com:

Często otrzymujemy emaile proszące nas o załatwianie spraw lub udzielanie informacji na różne tematy. Częściowo rozumiemy ich nadawców, ale chcieliśmy ich powiadomić, że zajmujemy się wyłącznie rozpowszechnianiem lokalnych aktualności i wydarzeń, oraz informacji związanych z życiem Polonii w Chicago.

Przepraszamy, ale na wszystkie listy poruszające poniższe problemy nie możemy odpisywać (odpowiadać), ponieważ nie zawsze znamy się na wyliczonych tematach. Ze wzgledów czasowych i finansowych nie jesteśmy w stanie zajmować się wyszukiwaniem faktów, a bez tego moglibyśmy podawać błędne odpowiedzi.

Nie zajmujemy się:
- sprawami imigracyjnymi i wysyłaniem zaproszeń
- sprawami podejmowania nauki lub przyuczania w USA
- pośrednictwem lub szukaniem pracy
- poszukiwaniem mieszkań czy kwater noclegowych
- pomocą w pisaniu szkolnych prac domowych
- pomocą przy zakupie domów i uzyskiwaniu pożyczek
- pomocą w poszukiwaniu rynku zbytu w USA
- poszukiwaniem rodzin i znajomych w Chicago
- wypełnianiem jakichkolwiek dokumentów

Powyższymi problemami zajmują się specjalistyczne firmy (biznesy) i organizacje, prosimy zgłaszać się bezpośrednio do nich. W niedalekiej przyszłosci wiele z nich być może znajdzie się w naszym zbiorze, w dziale lokalnych bizesów w Chicago.

Na pewno łatwiej jest kogoś zapytać, ale należy udać się do odpowiedniej firmy, która zajmuje się nurtującymi Państwa sprawami. Więcej informacji polonijnych i polskich (kontakty) znaleźć można w popularnym polonijnym zbiorze rozprowadzanym również w Chicago - PolskiInternet.com w językach: Polskim lub Angielskim oraz poprzez używanie dużych szukarek takich jak: Yahoo.com lub Google.com lub Bing.com lub Altavista.com.

Dziękujemy.
Dodaj baner do witryny
www.poloniawchicago.com