Galeria i Ksiega Gosci
Polskie szkoly sobotnie, organizacje studenckie, itp
Urzedy miejskie, sprawy emigracyjne, itp

Polskie i polonijne biznesy w Chicago i okolicach
Strony rozrywkowe
Atrakcje turystyczne w Chicago

Nasze adresy

Znajdź informacje w naszym zbiorze:        
 

Informacje
- o Nas...

Polonia w Chicago jest obszernym i popularnym - informacyjnym portalem internetowym poświęconym sprawami Polonii i Polaków mieszkających w miescie Chicago i okolic, ich życiu, lokalnym biznesom i organizacjom, imprezom, wzajemnym kontakom i podejmowanym inicjatywom.


Witryna Poloniawchicago.com powstała na początku roku 2001  w celu 24-godzinnego udostępnienienia zródła informacji na temat nadchodzacych lokalnych wydarzeń i komunikatów, o samym życiu tutejszej Polonii,  oraz o naszym mieście Chicago. 

Polonia w Chicago jest olbrzymia, posiada mnóstwo mądrych i wspaniałych osobistości, którzy z dumą przyznają się że są pochodzenia POLSKIEGO, oraz przeróżnych organizacji, stowarzyszeń, związków, polskich szkół i usług/biznesów. 

Codziennie umieszczamy na naszych stronach coś nowego, prosimy więc o częste nas odwiedzanie. Celem naszym jest pomoc naszym turystom, oraz tutejszej Polonii tanio rozpowszechnić swoje zainteresowania oraz biznesy które tutaj prowadzą. 

Chcemy, aby nasze informacje służyły zarówno nam, Polonii, jak i wszystkim zainteresowanym  ta problematyką.

  • Gotowi jestesmy udostępnić naszą powierzchnię na informacje i reklamy przydatne Polakom mieszkającym zarówno w Chicago i okolicy,  jak i za granicą.
  • Respektujemy copyright przekazywanych nam tekstów i informacji opatrzonych przez posiadaczy praw autorskich odpowiednim oznaczeniem.
  • Nie jesteśmy związani z żadną opcją polityczną w kraju i za granicą.

Z czasem, nasz serwis zaczął się rozrastać i według statystyk (statystyki) wynika, że jesteśmy odwiedzani przez rodaków nie tylko ze stanu Illinois, ale calego kraju USA, Polski, Kanady i innych kraji. Otrzymujemy mnostwo emaili  w jezyku angielskim wiec wkrotce opublikujemy angielska wersje, ktora bedzie rozpowszechniana pod adresem PoloniainChicago.com.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Informujcie Państwo, co się u Was dzieje, a my chętnie zamieścimy to na naszych stronach!

O Nas - krótko nt naszej działalności dowiesz się              tutaj >>
Oferty
- jak umieścić ogłoszenie lub reklame dowiesz się tutaj >>
Statystyki - zobacz nasze statystyki na linii                       tutaj >>
Nasz Baner - jak umieścić nasz baner swojej stronie        tutaj >>

Jeżeli uważasz ze nasza  witryna jest nam wszystkim potrzebna, prosimy dodaj link do swojej strony, pomóż nam poprzez zareklamowanie swojej firmy na naszym serwerze. 

Dzisiejsza technologia bardzo się zmienia, a  Internet jest głównym zródłem informacji. Tylko u nas znajdziesz najlepsze wydarzenia kulturalne w Chicago, oraz tanio możesz zaistnieć w internecie!  Jak umieścić reklamę dowiesz się tutaj.

Dziękujemy Panstwu za wizytę w Poloniawchicago.com i pomoc w propagowaniu tego serwisu,

Redakcja 


 

Copyright ©  Poloniawchicago.com


Dodaj baner do witryny
www.poloniawchicago.com


Zobacz statystyki witryny
www.poloniawchicago.com